VYBAVENÍ
V objektu je velká společenská roubená sednice s kachlovými kamny, stylovým nábytkem a plně vybavenou kuchyní. Součástí chalupy je také sauna, dále kolárna, lyžárna, zastřešená venkovní terasa, bazén, dětský koutek, pískoviště, hopačky, skluzavka, volné prostranství.

cca 200m od objektu je volně přístupná zahrada - areál s přírodním volejbalovým hřištěm, prolézačkami pro děti, ping pongovým stolem ap.

V obci je po dohodě přístupný tenisový kurt

Ložnice a pokoje:
5 ložnic

1. čtyřlůžkový pokoj

2. čtyřlůžkový pokoj

3. třílůžkový pokoj

4. čtyřlůžkový pokoj + 1 přistýlka

5. čtyřlůžkový (jedná se o velký obytný pokoj v přízemí. Tento pokoj navyšuje kapacitu objektu až na 20 osob, za příplatek - viz ceník)

Dětská postýlka a židlička k dispozici.

Sociální zařízení:
1 x koupelna se sprchovým koutem, WC a saunou v přízemí.
2 x koupelna se sprchovým koutem a WC v podkroví, komora s úklidovými prostředky a pračkou, sušáky ap.
1 x kadibudka na zahradě.
Vytápění:
Vytápění objektu je elektrické (podlahové topení, v podkroví přímotopy), nebo kachlovými kamny, kterými lze vytopit 2/3 objektu
Doprava, parkování:
Od Hradce Králové - Dobruška nebo Nové Město n. Metují - Ohnišov. Parkování pro několik vozidel přímo u chalupy. Dobrá dostupnost po udržované silnici i v zimním období.
Stravování:
Kompletně vybavené kuchyně (2 x lednice s mrazákem, sklokeramická deska, pečící trouba, kachlová kamna, myčka nádobí, varná konvice, mikrovlnka, toustovač, topinkovač, ad. )
K dispozici je přenosný gril.
Podmínky pronájmu:
Jedná se o nekuřácký objekt
Klienti si zajišťují veškeré služby sami, na závěr provádí vlastní úklid
Domácí zvíře: Nechte raději doma !!!